alya logo
Hakklımızda
chevron down
Hakkımızda
40 yıllık turizm deneyimimiz, misafirlerimizi anlayan yaklaşımımız ve çözüm odaklı bakış açımızla doğru ve güvenilir hizmet vermek için çalışıyoruz. Bulunduğumuz tüm lokasyonlarda, geniş hizmet ağımızla konuklarımızın her ihtiyacını çözerek fark yaratan ve eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmak için hizmet veriyoruz.
Alya Villas olarak özel hayatın sınırlarına, mahremiyetin korunmasına inanıyoruz. Tüm tesislerimizde; ziyaretçilerimizin huzurla tatil yapabilmesi, kendini rahat hissedebilmesi ve kendine özel alanlarda konforla hareket edebilmesi için çalışıyoruz.
Türkiye’nin eşsiz güzellikteki koylarında, oksijence bol doğal alanlarında ve doğanın sunduğu ayrıcalıkların tam içinde yer alan otellerimizde, ziyaretçilerimize tatilleri boyunca unutulmaz anlar ve deneyimler yaşatmayı amaçlıyoruz.
Doğanın benzersiz güzellikleri, mavi ve yeşilin birlikteliği, eşsiz manzara imkanları, tertemiz havası ve korunaklı alanlarıyla tüm tesislerimizde, kalite standartlarından taviz vermeden her mevsim, 7/24 misafirlerimize hizmet veriyoruz.
Alya Villas Otelleri’nde tatil, huzur demektir ve huzur kişiye özeldir.
Korunaklı bahçenizde yer alan villanızda ve özel havuzunuzda, her mevsimin sunduğu ayrı güzelliklerle, huzurlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.
Alya Villas tesisleri; Turunç/Marmaris, Torba/Bodrum, Kartepe/Kocaeli gibi Türkiye’nin gözde tatil lokasyonlarında ve doğayla iç içe konumlardadır. Denizin maviliği, ormanların yeşili, havanın temizliği ve doğanın güzellikleriyle dolu bu lokasyonlarda tatil yapmak bir ayrıcalıktır. Tarihi kültür ve doğal güzellikler açısından oldukça zengin olan bu bölgelerde tatil yaparken gezilecek birçok alan bulabilirsiniz.